Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G133-AA17-20
R1G133-AA17-20 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X91MM 24VDC
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3900 RPM
Width: 91.00mm
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 63.0dB(A)
Power (Watts): 28 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G133-AA17-20 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X91MM 24VDC, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3900 RPM, Width: 91.00mm, Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 63.0dB(A), Power (Watts): 28 W.