Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G133-AB75-20
R1G133-AB75-20 ebm-papst Inc.
R1G133.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X59.5MM 12VDC
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 160.0 CFM (4.48m³/min)
Width: 59.50mm
Weight: 1.6 lbs (725.7 g)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 64.0dB(A)
Power (Watts): 18 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G133-AB75-20 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X59.5MM 12VDC, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 160.0 CFM (4.48m³/min), Width: 59.50mm, Weight: 1.6 lbs (725.7 g), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 64.0dB(A), Power (Watts): 18 W.