Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G175-AB41-52
R1G175-AB41-52
R1G175-AB41-52 ebm-papst Inc.
Catalog_Compactfans_US_en.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 300.0 CFM (8.40m³/min)
Width: 69.00mm
Weight: 1.9 lbs (861.8 g)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 68.0dB(A)
Power (Watts): 38 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G175-AB41-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 300.0 CFM (8.40m³/min), Width: 69.00mm, Weight: 1.9 lbs (861.8 g), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 68.0dB(A), Power (Watts): 38 W.