Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G220-AB35-65
R1G220-AB35-65 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 220X71MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 220mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Width: 71.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Power (Watts): 106 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G220-AB35-65 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 220X71MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 220mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3150 RPM, Width: 71.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Power (Watts): 106 W.