Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G225-AC73-52
R1G225-AC73-52 ebm-papst Inc.
Catalog_Compactfans_US_en.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 225X99MM 48VDC
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 625.0 CFM (17.50m³/min)
Width: 99.00mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 73.0dB(A)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 110 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G225-AC73-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 225X99MM 48VDC, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 625.0 CFM (17.50m³/min), Width: 99.00mm, Weight: 4.6 lbs (2.1 kg), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 73.0dB(A), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 110 W.