Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G250-AI13-52
R1G250-AI13-52 ebm-papst Inc.
Catalog_Compactfans_US_en.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 250X89MM 24VDC
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 690.0 CFM (19.32m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.7 lbs (2.1 kg)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 74.0dB(A)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 85 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G250-AI13-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 250X89MM 24VDC, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 690.0 CFM (19.32m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4.7 lbs (2.1 kg), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 74.0dB(A), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 85 W.