Produkte > TTM TECHNOLOGIES, INC. > R1K131350R0G5F3
R1K131350R0G5F3
R1K131350R0G5F3 TTM Technologies, Inc.
R1K131350R0G5F3.PDF
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 2% 2W 1313
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Frequency
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1313
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1K131350R0G5F3 TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 2% 2W 1313, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±2%, Features: RF, High Frequency, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1313, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Obsolete, Resistance: 50 Ohms.