Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R2016-32.000-9-F-1025-EXT-TR
R2016-32.000-9-F-1025-EXT-TR
R2016-32.000-9-F-1025-EXT-TR Raltron Electronics
R2016-32.000-9-F-1025-EXT-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 32 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2016-32.000-9-F-1025-EXT-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 32 MHz.