Produkte > BIVAR > R20BLU-V-3045
R20BLU-V-3045
R20BLU-V-3045 Bivar
R20BLU-V-3045.pdf
Hersteller: Bivar
Single Colour LEDs Blue 475nm 1500 mcd
auf Bestellung 72 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R20BLU-V-3045 Bivar
Description: LED BLUE CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Blue, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 1500mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 30°, 45°, Height (Max): 8.60mm, Wavelength - Dominant: 470nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.30mm Dia.
Weitere Produktangebote R20BLU-V-3045
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Blue
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 1500mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 30°, 45°
Height (Max): 8.60mm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.30mm Dia