Produkte > BIVAR INC. > R20GRN-F-0160
R20GRN-F-0160
R20GRN-F-0160 Bivar Inc.
R20GRN-F-0160.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED GREEN CLEAR T/H
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Green
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 1000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 160°
Height (Max): 4.40mm
Wavelength - Dominant: 521nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 7.60mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R20GRN-F-0160 Bivar Inc.
Description: LED GREEN CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Green, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 1000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 160°, Height (Max): 4.40mm, Wavelength - Dominant: 521nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 7.60mm.