Produkte > SENSATA-AIRPAX > R21-4-15.0A-B161CV-V
R21-4-15.0A-B161CV-V Sensata-Airpax
ourproducts_snapak_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 250VAC 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: White
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R21-4-15.0A-B161CV-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 250VAC 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: White, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 2.