Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E133-BB66-13
R2E133-BB66-13 ebm-papst Inc.
R2E133.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X60MM 230VAC
Power (Watts): 27.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 185.0 CFM (5.18m³/min)
Width: 60.00mm
Weight: 1.3 lbs (589.7 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 67.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E133-BB66-13 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X60MM 230VAC, Power (Watts): 27.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 185.0 CFM (5.18m³/min), Width: 60.00mm, Weight: 1.3 lbs (589.7 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 67.0dB(A).