Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E180-AT38-10
R2E180-AT38-10
R2E180-AT38-10 ebm-papst Inc.
R2E180AT3810.PDF
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 85.0W
Features: Capacitor
Voltage - Rated: 240VAC
Size / Dimension: Round - 180mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Width: 84.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, EAC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E180-AT38-10 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 85.0W, Features: Capacitor, Voltage - Rated: 240VAC, Size / Dimension: Round - 180mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Width: 84.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.