Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E190-AE26-29
R2E190-AE26-29 ebm-papst Inc.
Catalog_Compactfans_US_en.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 190X63MM 230VAC
Power (Watts): 90.0W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 365.0 CFM (10.22m³/min)
Width: 63.00mm
Weight: 3 lbs (1.4 kg)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 62.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E190-AE26-29 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 190X63MM 230VAC, Power (Watts): 90.0W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 365.0 CFM (10.22m³/min), Width: 63.00mm, Weight: 3 lbs (1.4 kg), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 62.0dB(A).