Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E190-AO50-16
R2E190-AO50-16
R2E190-AO50-16 ebm-papst Inc.
381_R2E190AO.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 190X63MM 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 75.0W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 365.0 CFM (10.22m³/min)
Width: 63.00mm
Weight: 2.7 lbs (1.2 kg)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 64.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E190-AO50-16 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 190X63MM 115VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 75.0W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 365.0 CFM (10.22m³/min), Width: 63.00mm, Weight: 2.7 lbs (1.2 kg), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 64.0dB(A).