Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E250-AS47-05
R2E250-AS47-05
R2E250-AS47-05 ebm-papst Inc.
R2E250-AS47-05.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 250X99MM 230VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 155W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Width: 99.00mm
Weight: 6.6 lbs (3 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, GOST
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 76.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E250-AS47-05 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 250X99MM 230VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 155W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Width: 99.00mm, Weight: 6.6 lbs (3 kg), Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, GOST, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 76.0dB(A).