Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E250-RA50-14
R2E250-RA50-14 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 300W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2450 RPM
Width: 99.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CSA, UL
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E250-RA50-14 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 300W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2450 RPM, Width: 99.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.