Produkte > EBM-PAPST INC. > R2S133-AB25-22
R2S133-AB25-22 ebm-papst Inc.
R2E133.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X60MM 115VAC
Power (Watts): 40.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min)
Width: 60.00mm
Weight: 2 lbs (907.2 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 60.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2S133-AB25-22 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 133X60MM 115VAC, Power (Watts): 40.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min), Width: 60.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 60.0dB(A).