Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R38-32.768-12.5-5PPM
R38-32.768-12.5-5PPM
R38-32.768-12.5-5PPM Raltron Electronics
R38-32.768-12.5-5PPM.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.122" Dia (3.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Frequency Tolerance: ±5ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R38-32.768-12.5-5PPM Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.122" Dia (3.10mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Frequency Tolerance: ±5ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.