Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R38-32.768-12.5
R38-32.768-12.5
R38-32.768-12.5 Raltron Electronics
R38-32.768-12.5_RevB.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.126" Dia (3.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
auf Bestellung 4590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R38-32.768-12.5 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.126" Dia (3.20mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.