Produkte > EBM-PAPST INC. > R3G133-AE17-02
R3G133-AE17-02 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: EC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 37.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 4350 RPM
Width: 110.0mm
Termination: 3 Wire Leads, 3 Wire Leads
Approval Agency: GOST, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 75.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G133-AE17-02 ebm-papst Inc.
Description: EC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 37.00W, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 4350 RPM, Width: 110.0mm, Termination: 3 Wire Leads, 3 Wire Leads, Approval Agency: GOST, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 75.0dB(A).