Produkte > EBM-PAPST INC. > R3G310-AX54-21
R3G310-AX54-21 ebm-papst Inc.
381_R3G310-AX54-21.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: 310MM IMPELLER 200-277VAC 1270W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1270W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 360mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2850 RPM
Air Flow: 1643.3 CFM (46.01m³/min)
Width: 269.2mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: CE, EAC, UL
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Static Pressure: 3.625 in H2O (903.0 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G310-AX54-21 ebm-papst Inc.
Description: 310MM IMPELLER 200-277VAC 1270W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1270W, Features: Alarm, Electronic Commutation (EC), PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 360mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2850 RPM, Air Flow: 1643.3 CFM (46.01m³/min), Width: 269.2mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: Terminal Block, Approval Agency: CE, EAC, UL, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Static Pressure: 3.625 in H2O (903.0 Pa).