Produkte > EBM-PAPST INC. > R3G355-AM36-81
R3G355-AM36-81 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 355W
Features: Alarm, Electronic Commutation (EC), PWM Control, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Round - 360mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1730 RPM
Width: 158.5mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, VDE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G355-AM36-81 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 355W, Features: Alarm, Electronic Commutation (EC), PWM Control, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Size / Dimension: Round - 360mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1730 RPM, Width: 158.5mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, VDE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Obsolete.