Produkte > EBM-PAPST INC. > R4E225-AC15-18
R4E225-AC15-18 ebm-papst Inc.
R4E225.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 225X63MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 63.0W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 410.0 CFM (11.48m³/min)
Width: 63.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 54.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R4E225-AC15-18 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 225X63MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 63.0W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 410.0 CFM (11.48m³/min), Width: 63.00mm, Weight: 4 lbs (1.8 kg), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 54.0dB(A).