Produkte > BIVAR > R50RED-V-3045
R50RED-V-3045
R50RED-V-3045 Bivar
BIVA_S_A0003683529_1-2538887.pdf
Hersteller: Bivar
Standard LEDs - Through Hole Red 635nm 6000 mcd
auf Bestellung 160 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50RED-V-3045 Bivar
Description: LED RED CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Red, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 5000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 30°, 45°, Height (Max): 8.60mm, Wavelength - Dominant: 628nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.30mm Dia.
Weitere Produktangebote R50RED-V-3045
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R50RED-V-3045 R50RED-V-3045 Hersteller : Bivar Inc. R50RED-V-3045.pdf Description: LED RED CLEAR T/H
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Red
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 5000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°, 45°
Height (Max): 8.60mm
Wavelength - Dominant: 628nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.30mm Dia