Produkte > BIVAR > R50YLW-5-0080
R50YLW-5-0080
R50YLW-5-0080 Bivar
R50YLW_5_0080-3001654.pdf
Hersteller: Bivar
Standard LEDs - Through Hole Yellow 594nm 1500 mcd
auf Bestellung 946 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50YLW-5-0080 Bivar
Description: LED YELLOW CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Yellow, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 1500mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 80°, Height (Max): 6.90mm, Wavelength - Dominant: 591nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Yellow
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 1500mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 80°
Height (Max): 6.90mm
Wavelength - Dominant: 591nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia