Produkte > TGS > RA14M74560L100
RA14M74560L100
RA14M74560L100 TGS
RA14M74560L100.pdf
Hersteller: TGS
Description: XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TH
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.795" L x 0.496" W (20.20mm x 12.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Frequency: 14.7456 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 600000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RA14M74560L100 TGS
Description: XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TH, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.795" L x 0.496" W (20.20mm x 12.60mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Frequency: 14.7456 MHz, Base Resonator: Crystal.