Produkte > TGS > RA24M00000L513
RA24M00000L513
RA24M00000L513 TGS
3372_RA24M00000L513.pdf
Hersteller: TGS
Description: Xtal Osc 24MHz 5V HCMOS 30pF Non
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.803" L x 0.504" W (20.40mm x 12.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 30mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 600000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RA24M00000L513 TGS
Description: Xtal Osc 24MHz 5V HCMOS 30pF Non, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.803" L x 0.504" W (20.40mm x 12.80mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, Function: Tri-State (Output Enable), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 30mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm), Part Status: Active, Frequency: 24 MHz, Base Resonator: Crystal.