RA3225K100-FA
RA3225K100-FA Cornell Dubilier Knowles
RA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILM/M
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR; Low ESL; Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 80V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.350" L x 0.248" W (8.90mm x 6.30mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RA3225K100-FA Cornell Dubilier Knowles
Description: FILM/M, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR; Low ESL; Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 80V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.350" L x 0.248" W (8.90mm x 6.30mm).