Produkte > TGS > RA50M00000L515
RA50M00000L515
RA50M00000L515 TGS
RA50M00000L515.pdf
Hersteller: TGS
Description: Xtal Osc 50MHz 5V HCMOS 50pF Tri
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RA50M00000L515 TGS
Description: Xtal Osc 50MHz 5V HCMOS 50pF Tri, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, Function: Tri-State (Output Enable), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.