Produkte > CEL > RAC00915-B
RAC00915-B CEL
RAC00915.pdf
Hersteller: CEL
Description: BULK 900MHZ ANTENNA
Packaging: Bulk
Number of Bands: 1
Antenna Type: Stamped Metal
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC00915-B CEL
Description: BULK 900MHZ ANTENNA, Packaging: Bulk, Number of Bands: 1, Antenna Type: Stamped Metal, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active.