Produkte > CEL > RAC00915-EVB
RAC00915-EVB
RAC00915-EVB CEL
RAC00915.pdf
Hersteller: CEL
Antenna Development Tools 920MHz antenna eval board
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC00915-EVB CEL
Description: 900MHZ ANTENNA EVAL BOARD, Packaging: Bag, For Use With/Related Products: RAC00915-B, Frequency: 915MHz, Type: Antenna, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC00915-EVB Hersteller : CEL RAC00915.pdf Description: 900MHZ ANTENNA EVAL BOARD
Packaging: Bag
For Use With/Related Products: RAC00915-B
Frequency: 915MHz