Produkte > Passive Bauelemente > Ableiter > Разрядник GDT1-86-2R-150L KLS
Разрядник GDT1-86-2R-150L
Разрядник GDT1-86-2R-150L KLS
kls5-gdt1-56-2r-500l-datasheet.pdf
Produktcode: 123887
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: KLS
Beschreibung: Газорозрядник 2х-електродний, 8x6mm
Напруга підпалу: 150 V
Імпульсна напруга: 700 V
Імпульсний струм розряду: 20 kA
К-сть виводів: 2
auf Bestellung 13 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
erwartet 200 St.:
200 St. - erwartet 15.07.2026
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Mit diesem Produkt kaufen
Разрядник GDT1-86-2R-230L
Produktcode: 123888
Разрядник GDT1-86-2R-230L
Hersteller: KLS
Passive Bauelemente > Ableiter
Напруга підпалу: 230 V
Імпульсна напруга: 750 V
К-сть виводів: 2
auf Bestellung 265 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Разрядник GDT1-86-2R-800L
1 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Разрядник GDT1-86-2R-800L
Passive Bauelemente > Ableiter
Напруга підпалу: 800 V
Імпульсна напруга: 1500 V
auf Bestellung 19 St.:
erwartet 200 St.:
200 St. - erwartet
Разрядник GDT1-56-2R-75L
Разрядник GDT1-56-2R-75L
Beschreibung: Газорозрядник 2х-електродний, 5,5x6mm
Напруга підпалу: 75 V
Імпульсна напруга: 650 V
Імпульсний струм розряду: 10 kA
auf Bestellung 3 St.:
erwartet 500 St.:
500 St. - erwartet 15.08.2026
Напруга підпалу: 75 V
Імпульсна напруга: 650 V
Produkt ist nicht verfügbar
erwartet: 2000 St.
2000 St. - erwartet
Разрядник GDT1-86-2R-90L
Разрядник GDT1-86-2R-90L
Напруга підпалу: 90 V
Імпульсна напруга: 650 V