Produkte > TGS > RB10M00000L513
RB10M00000L513
RB10M00000L513 TGS
3372_RB10M00000L513.pdf
Hersteller: TGS
Description: Xtal Osc 10MHz 5V HCMOS 30pF Tri
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 520
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB10M00000L513 TGS
Description: Xtal Osc 10MHz 5V HCMOS 30pF Tri, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, Function: Tri-State (Output Enable), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).