Produkte > TGS > RB20M48000L001
RB20M48000L001
RB20M48000L001 TGS
738_0201-RMCF-Series.jpg
Hersteller: TGS
Description: XTAL OSC XO 20.4800MHZ TTL TH
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size)
Size / Dimension: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Frequency: 20.48 MHz
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB20M48000L001 TGS
Description: XTAL OSC XO 20.4800MHZ TTL TH, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size), Size / Dimension: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Frequency: 20.48 MHz, Base Resonator: Crystal.