Produkte > TGS > RB40M00000L515
RB40M00000L515
RB40M00000L515 TGS
3372_RB40M00000L515.pdf
Hersteller: TGS
Description: Xtal Osc 40MHz 5V HCMOS 50pF Tri
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 520
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB40M00000L515 TGS
Description: Xtal Osc 40MHz 5V HCMOS 50pF Tri, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, Function: Tri-State (Output Enable), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm), Part Status: Active, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.