Produkte > ROHM - JAPAN > RB521S-30 TE61
RB521S-30 TE61 ROHM - Japan
Hersteller: ROHM - Japan
0.3A; 30V package: tape&reel; Schottky barrier diode RB521S30TE61 DS RB521S30TE61
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
auf Bestellung 945 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB521S-30 TE61 ROHM - Japan
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: EMD2, Operating Temperature - Junction: 125°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB521S-30TE61 Hersteller : Rohm datasheet?p=RB521S-30&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key DIODE SCHOTTKY 30V 200mA SC-79 (SOD-523) Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
RB521S-30TE-61
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
RB521S_30TE61
auf Bestellung 1905 Stücke:
RB521S-30-TE61 Hersteller : ROHM 09+
RB521S-30TE61 RB521S-30TE61 Hersteller : Rohm Semiconductor datasheet?p=RB521S-30&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: EMD2
Operating Temperature - Junction: 125°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
RB521S-30TE61 RB521S-30TE61 Hersteller : ROHM Semiconductor datasheet?p=RB521S-30&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key Schottky Diodes & Rectifiers SCHOTTKY 30V 200MA