Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > RB551V-30TA_R1_00001
RB551V-30TA_R1_00001
RB551V-30TA_R1_00001 Panjit International Inc.
RB551V-30TA_RB551V-30TC.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 200MA SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Anode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-23
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 310 mV @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB551V-30TA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 200MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Anode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-23, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 310 mV @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 20 V.
Weitere Produktangebote RB551V-30TA_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB551V-30TA_R1_00001 RB551V-30TA_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. RB551V-30TA_RB551V-30TC.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 200MA SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
RB551V-30TA_R1_00001 RB551V-30TA_R1_00001 Hersteller : Panjit RB551V-30TA_RB551V-30TC-1871167.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V,Schottky,SOT-23,0.2A