Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RBE-2.800-4116-NS1
RBE-2.800-4116-NS1
RBE-2.800-4116-NS1 Raltron Electronics
RBE-2.800-4116-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: 41.5mm OD x 16mm Buzzer
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.634" Dia (41.50mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 2.8kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 94dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: DC
Voltage Range: 1.9 ~ 5V
Technology: Magnetic
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm)
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 926 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RBE-2.800-4116-NS1 Raltron Electronics
Description: 41.5mm OD x 16mm Buzzer, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.634" Dia (41.50mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 2.8kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 94dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: DC, Voltage Range: 1.9 ~ 5V, Technology: Magnetic, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm), Voltage - Rated: 3 V.