Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RBE-2.800-4116-NS2
RBE-2.800-4116-NS2
RBE-2.800-4116-NS2 Raltron Electronics
RBE-2.800-4116-NS2.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: 41.5mm OD x 16mm Buzzer
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.634" Dia (41.50mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 2.8kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 98dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 15mA
Input Type: DC
Voltage Range: 3 ~ 24V
Technology: Magnetic
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm)
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RBE-2.800-4116-NS2 Raltron Electronics
Description: 41.5mm OD x 16mm Buzzer, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.634" Dia (41.50mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 2.8kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 98dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 15mA, Input Type: DC, Voltage Range: 3 ~ 24V, Technology: Magnetic, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm), Voltage - Rated: 12 V.