Produkte > TGS > RC34M36800S302
RC34M36800S302 TGS
RC34M36800S302.pdf?rlkey=50acp1w403hjrw35y1qk03nz9&st=wm623e96&dl=1
Hersteller: TGS
Description: OSC 34.368MHZ 3.3V 25PPM 15PF HC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RC34M36800S302 TGS
Description: OSC 34.368MHZ 3.3V 25PPM 15PF HC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Tri-State (Output Enable), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Base Resonator: Crystal.