Produkte > KNOWLES NOVACAP > RC3640R104K182KX250T
RC3640R104K182KX250T
RC3640R104K182KX250T Knowles Novacap
Hersteller: Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1800V (1.8kV)
Package / Case: 3640 (9110 Metric)
Temperature Coefficient: R2D
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RC3640R104K182KX250T Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1800V (1.8kV), Package / Case: 3640 (9110 Metric), Temperature Coefficient: R2D, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.