Produkte > TGS > RC48M00000S300
RC48M00000S300
RC48M00000S300 TGS
RC48M00000S300.pdf
Hersteller: TGS
Description: OSC 48MHZ 3.3V HCMOS//15PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 48 MHz