Produkte > TGS > RC65M53600S002
RC65M53600S002
RC65M53600S002 TGS
RC65M53600S002.pdf
Hersteller: TGS
Description: OSC 65.536MHZ 3.3V TTL/15pF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: TTL
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 30mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 65.536 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RC65M53600S002 TGS
Description: OSC 65.536MHZ 3.3V TTL/15pF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: TTL, Function: Tri-State (Output Enable), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 30mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 65.536 MHz, Base Resonator: Crystal.