Produkte > BRADY CORPORATION > RCM-637-1.5-YL
RCM-637-1.5-YL Brady Corporation
B-637.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: RCM-637-1.5-YL
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 1.500" (38.10mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Continuous
Applications: Cable and Wire Management
Color - Background: Yellow
Location: Outdoor
Printer Name: R5000
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCM-637-1.5-YL Brady Corporation
Description: RCM-637-1.5-YL, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 1.500" (38.10mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: Cable and Wire Management, Color - Background: Yellow, Location: Outdoor, Printer Name: R5000.