Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > RD335M400HFCRR
RD335M400HFCRR
RD335M400HFCRR NextGen Components
3372_RD335M400HFCRR.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 400V 8K HRS
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.492" L (8.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RD335M400HFCRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 400V 8K HRS, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.492" L (8.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C.