Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > RD685M400HGHRR
RD685M400HGHRR
RD685M400HGHRR NextGen Components
3372_RD685M400HGHRR.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V 8K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.630" L (10.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RD685M400HGHRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V 8K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.630" L (10.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C.