Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > RD686M350HKKRR
RD686M350HKKRR
RD686M350HKKRR NextGen Components
3372_RD686M350HKKRR.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 68UF 20% 350V 10K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RD686M350HKKRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 68UF 20% 350V 10K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C.