Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RDM-W5C9-4515-RP1M-GE-001
RDM-W5C9-4515-RP1M-GE-001
RDM-W5C9-4515-RP1M-GE-001 Raltron Electronics
RDM-W5C9-4515-RP1M-GE-001.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: RF ANT 2.4GHZ/5.5GHZ PUCK RP-SMA
Features: Cable - 1m
Packaging: Bulk
Mounting Type: Screw
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 4.5dBi, 5dBi
Termination: RP-SMA Male
Ingress Protection: IP66, IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 2.5
Antenna Type: Puck
Height (Max): 0.598" (15.20mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5.5GHz