Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RDP-MB1-MC1-31140-1M-X-001
RDP-MB1-MC1-31140-1M-X-001
RDP-MB1-MC1-31140-1M-X-001 Raltron Electronics
RDP-MB1-MC1-31140-1M-X-001.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: RF ANT 824-969/1710-2170MHZ WHIP
Features: Cable - 5m
Packaging: Bulk
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: Cellular, GSM
Gain: 5dBi
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP66, IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 12.244" (311.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 850MHz, 868MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDP-MB1-MC1-31140-1M-X-001 Raltron Electronics
Description: RF ANT 824-969/1710-2170MHZ WHIP, Features: Cable - 5m, Packaging: Bulk, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, Applications: Cellular, GSM, Gain: 5dBi, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP66, IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 12.244" (311.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 850MHz, 868MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active.